Armored Warfare - nowa mapa ROUGHNECKDruga faza Early Access oprócz wprowadzenia siódmego tieru do gry czy ogólnych poprawek, wnosi również nową mapę o nazwie ROUGHNECK. Dla ciekawskich - samo pojęcie ROUGHNECK - oznacza osobę zajmującą się ciężką pracą fizyczną przy platformach wiertniczych. I z tego co możemy wywnioskować z trailera oraz screenów, mapa osadzona jest w oil industry. Z tego co pamiętam, rafinerię, którą widzimy na jednym ze screenshotów mogliśmy już zobaczyć w filmikach promo AW jeszcze z czasów przed testami technicznymi.

Strefa zielona to rafineria – jak widać ucierpiała podczas wcześniejszych walk. Dzięki temu powstało wiele miejsc zapewniających osłonę i możliwość podejścia do wroga. Jest to zalecana droga dla pojazdów ciężkich i powolnych, jest ona lepsza niż wystawienie się na ogień krzyżowy.

Strefy czerwone zapewniają najszybsze dotarcie do bazy wroga. Stanowią one naturalne wąskie gardła, drużyna która przejęła kontrolę nad rafinerią bądź przepompownią ma doskonały widok na te trasy. Jedyną osłoną w tych rejonach są skały, krzaki zapewniają również możliwość ukrycia się.

Niebieska strefa to kolejna ważne miejsce na mapie, przepompownia. Drużyna której uda się ją przejąć będzie mogła łatwo kontrolować duży obszar mapy, odbicie tego miejsca również będzie trudne. Należy to robić ostrożnie.

Mapa Roughneck oferuje wiele możliwość zaatakowania przeciwnika, zapewnia również wystarczającą osłonę dla jednostek broniących się. Mapa będzie dostępna już podczas drugiej fazy wczesnego dostępu.

Podziel się w Google Plus

Od Fail WG

Drogi czytelniku, jeżeli treści zawarte na blogu są dla Ciebie w jakikolwiek sposób rażące i nie możesz przez nie spokojnie spać, nalegam abyś opuścił stronę. Roll out!
    KOMENTARZE BLOGGER
    KOMENTARZE FACEBOOK

0 komentarze:

Prześlij komentarz