Ogłoszenia parafialne
Wjeżdżamy na pełnej!:)


Drodzy czytelnicy!

Czas przerwy wakacyjnej, urlopu, zwał jak zwał, dobiegł u Nas końca i zabieramy się za robotę. Niestety praca i obowiązki domowe nie pozwalają Nam zajmować się blogiem, FB i YT na tyle na ile byśmy chcieli. Dlatego też zapraszamy osoby chętne do pomocy w prowadzeniu bloga i kanału na YT. Nasza "oferta" skierowana jest do ludzi dorosłych i nie chodzi tu o wiek, a o podejście do tematu, a przede wszystkim odpowiedzialność. Zapraszamy osoby chętne, które ogarniają mody do WoT, a także ludzi, którzy grają w AW i wrzucają video z WoT/AW na YT. Szukamy osób, które już prezentują jakiś poziom - nie chce Nam się nikogo uczyć jak zrobić to czy tamto, po prostu. 
Preferowany kontakt z Nami - mailowy (bluebloodpoland@gmail.com). Błagamy - nie piszcie do Nas w trakcie gry w AW/WoT bo zwyczajnie wtedy chcemy pograć, a nie załatwiać blogowe tematy.

Czołgiem!

Ps. 
Pisać odnośnie współpracy możecie do Nas do wejścia pacza 9.10 w WoT - czyli, pi razy drzwi jakoś do początku września. Jednocześnie informujemy, że wybierzemy może jedną, dwie osoby i Nasz wybór będzie czysto subiektywny więc prosimy się nie obrażać:)
Podziel się w Google Plus

Od Fail WG

Drogi czytelniku, jeżeli treści zawarte na blogu są dla Ciebie w jakikolwiek sposób rażące i nie możesz przez nie spokojnie spać, nalegam abyś opuścił stronę. Roll out!
    KOMENTARZE BLOGGER
    KOMENTARZE FACEBOOK

0 komentarze:

Prześlij komentarz